Y1752999R950V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1752999R950V0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 999.95 OHM 1W 0.005% AXIAL
Fitxak: Y1752999R950V0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y1752999R950V0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1752999R950V0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 999.95 OHM 1W 0.005% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1316 pcs Datuen fitxa Y1752999R950V0L.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series HZ Erresistentzia 999.95 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 999.95 Ohms ±0.005% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil