Y174656R0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174656R0000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SMR3DZ 56R000 TCR0.2 0.01% B B
Fitxak: Y174656R0000T0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y174656R0000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y174656R0000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SMR3DZ 56R000 TCR0.2 0.01% B B Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2741 pcs Datuen fitxa Y174656R0000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Series SMR1DZ Erresistentzia 56 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua 3017 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56 Ohms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil