Y174582R5000A0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174582R5000A0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SMR1DZ 82R5000 TCR0.2 0.05% B T
Fitxak: Y174582R5000A0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y174582R5000A0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y174582R5000A0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SMR1DZ 82R5000 TCR0.2 0.05% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3453 pcs Datuen fitxa Y174582R5000A0R.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1DZ Erresistentzia 82.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Strip
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 82.5 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil