Y17452K10000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y17452K10000F0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y17452K10000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.1K OHM 1% 1/4W J LEAD
Fitxak: Y17452K10000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y17452K10000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y17452K10000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 2.1K OHM 1% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15237 pcs Datuen fitxa Y17452K10000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1DZ Erresistentzia 2.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil