Y174520R5000Q0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y174520R5000Q0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174520R5000Q0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 20.5 OHM 1/4W 2512
Fitxak: Y174520R5000Q0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y174520R5000Q0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y174520R5000Q0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 20.5 OHM 1/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11645 pcs Datuen fitxa Y174520R5000Q0L.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1DZ Erresistentzia 20.5 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20.5 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil