Y174510K2000Q9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y174510K2000Q9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y174510K2000Q9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10.2K OHM 0.16W J LEAD
Fitxak: Y174510K2000Q9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y174510K2000Q9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y174510K2000Q9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 10.2K OHM 0.16W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13030 pcs Datuen fitxa Y174510K2000Q9R.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1DZ Erresistentzia 10.2 kOhms
Energia (Watts) 0.16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10.2 kOhms ±0.02% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil