Y1735V0508TT0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1735V0508TT0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES NETWORK 4 RES MULT OHM AXIAL
Fitxak: Y1735V0508TT0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y1735V0508TT0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1735V0508TT0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
Kopurua eskuragarri 3247 pcs Datuen fitxa Y1735V0508TT0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.375" L x 0.200" W (9.53mm x 5.08mm)
Series 300145Z Erresistentzia-ratioa-Drift ±0.1 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.01% Erresistentzia (Ohms) 1k, 8k
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Box - 6 Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.385" (9.78mm)
Deskribapen zehatza 1k, 8k Ohm ±0.01% 50mW Power Per Element Voltage Divider 4 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C Axial, Box - 6 Lead Zirkuitu mota Voltage Divider