Y1685V0064TT0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1685V0064TT0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1685V0064TT0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Fitxak: Y1685V0064TT0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y1685V0064TT0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1685V0064TT0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7973 pcs Datuen fitxa Y1685V0064TT0R.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Series VFCD1505 Erresistentzia-ratioa-Drift ±0.4 ppm/°C
Resistor Matching Ratio ±0.01% Erresistentzia (Ohms) 1k, 10k
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1505 (3812 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 2 Pin kopurua 3
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Deskribapen zehatza 1k, 10k Ohm ±0.01% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1505 (3812 Metric) Zirkuitu mota Voltage Divider