Y1636622R500T29R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y1636622R500T29R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VN 321744 622R50 0.01% S T 13155
Fitxak: Y1636622R500T29R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y1636622R500T29Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y1636622R500T29R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VN 321744 622R50 0.01% S T 13155 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2561 pcs Datuen fitxa Y1636622R500T29R.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series VSMP Erresistentzia 622.5 Ohms
Energia (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Strip
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 622.5 Ohms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil