Y163121K5000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y163121K5000B0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y163121K5000B0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.1% 0.3W 1506
Fitxak: Y163121K5000B0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y163121K5000B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y163121K5000B0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 21.5K OHM 0.1% 0.3W 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22626 pcs Datuen fitxa Y163121K5000B0R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series VFCP Erresistentzia 21.5 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 21.5 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil