Y163010K5000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y163010K5000T0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y163010K5000T0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 10.5KOHM 0.01% 1/4W 1206
Fitxak: Y163010K5000T0W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y163010K5000T0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y163010K5000T0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
Kopurua eskuragarri 17370 pcs Datuen fitxa Y163010K5000T0W.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series VFCP Erresistentzia 10.5 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10.5 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil