Y162857K6000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162857K6000B0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VSMP2512 57K600 TCR0.2 0.1% B T
Fitxak: Y162857K6000B0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y162857K6000B0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162857K6000B0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VSMP2512 57K600 TCR0.2 0.1% B T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1896 pcs Datuen fitxa Y162857K6000B0R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series VSMP Erresistentzia 57.6 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Strip
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 57.6 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil