Y162845K3000Q16W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162845K3000Q16W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V/N 303138 45K300 0.02% B W 1555
Fitxak: Y162845K3000Q16W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y162845K3000Q16Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162845K3000Q16W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V/N 303138 45K300 0.02% B W 1555 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2293 pcs Datuen fitxa Y162845K3000Q16W.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Series VSMP Erresistentzia 45.3 kOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tray
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 45.3 kOhms ±0.02% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil