Y162730K2000Q13R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162730K2000Q13R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V/N 303137 30K200 0.02% B T 1555
Fitxak: Y162730K2000Q13R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y162730K2000Q13Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162730K2000Q13R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V/N 303137 30K200 0.02% B T 1555 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1826 pcs Datuen fitxa Y162730K2000Q13R.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Series VSMP Erresistentzia 30.2 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Strip
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 30.2 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil