Y162629K8000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162629K8000F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 29.8K OHM 1% 0.3W 1506
Fitxak: Y162629K8000F0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y162629K8000F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162629K8000F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 29.8K OHM 1% 0.3W 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15068 pcs Datuen fitxa Y162629K8000F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series VSMP Erresistentzia 29.8 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 29.8 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil