Y16243K83000T23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y16243K83000T23R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena V/N 303134 3K8300 0.01% B T 1555
Fitxak: Y16243K83000T23R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y16243K83000T23Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y16243K83000T23R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena V/N 303134 3K8300 0.01% B T 1555 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2185 pcs Datuen fitxa Y16243K83000T23R.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series VSMP Erresistentzia 3.83 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Strip
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.83 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil