Y162436R5000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162436R5000B9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162436R5000B9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/5W 0805
Fitxak: Y162436R5000B9W.pdf
  • Mezua
Y162436R5000B9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162436R5000B9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 36.5 OHM 0.1% 1/5W 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13537 pcs Datuen fitxa Y162436R5000B9W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series VSMP Erresistentzia 36.5 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 36.5 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil