Y162425R0000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y162425R0000B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VSMP0805 25R000 TCR0.2 0.1% S T
Fitxak: Y162425R0000B9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y162425R0000B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y162425R0000B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VSMP0805 25R000 TCR0.2 0.1% S T Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2400 pcs Datuen fitxa Y162425R0000B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series VSMP Erresistentzia 25 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Strip
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil