Y150840K2000TR0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y150840K2000TR0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 40.2K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y150840K2000TR0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y150840K2000TR0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y150840K2000TR0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 40.2K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8349 pcs Datuen fitxa Y150840K2000TR0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90T Erresistentzia 40.2 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 40.2 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil