Y149611K3000Q0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y149611K3000Q0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 11.3K OHM 0.15W 1206
Fitxak: Y149611K3000Q0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y149611K3000Q0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y149611K3000Q0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 11.3K OHM 0.15W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18027 pcs Datuen fitxa Y149611K3000Q0W.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Series VSM Erresistentzia 11.3 kOhms
Energia (Watts) 0.15W Packaging Tray
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 11.3 kOhms ±0.02% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil