Y14880R10000D9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R10000D9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R10000D9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 0.5% 2W 3637
Fitxak: Y14880R10000D9R.pdf
  • Mezua
Y14880R10000D9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R10000D9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.1 OHM 0.5% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25322 pcs Datuen fitxa Y14880R10000D9R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil