Y14880R01250B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R01250B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena CSM3637 0R0125 0.1% B W
Fitxak: Y14880R01250B0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y14880R01250B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R01250B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena CSM3637 0R0125 0.1% B W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4178 pcs Datuen fitxa Y14880R01250B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 12.5 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12.5 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil