Y14880R01000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R01000F9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R01000F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 3637
Fitxak: Y14880R01000F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Mezua
Y14880R01000F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R01000F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19176 pcs Datuen fitxa Y14880R01000F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)