Y14880R00300F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R00300F0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R00300F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.003 OHM 1% 3W 3637
Fitxak: Y14880R00300F0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y14880R00300F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R00300F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.003 OHM 1% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 25843 pcs Datuen fitxa Y14880R00300F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 3 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil