Y14880R00200F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R00200F9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R00200F9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.002 OHM 1% 3W 3637
Fitxak: Y14880R00200F9R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
Y14880R00200F9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R00200F9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.002 OHM 1% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11294 pcs Datuen fitxa Y14880R00200F9R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 2 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak Y1488-.002CCT
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil