Y14880R00100D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R00100D0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14880R00100D0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.001 OHM 0.5% 3W 3637
Fitxak: Y14880R00100D0R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
Y14880R00100D0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14880R00100D0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.001 OHM 0.5% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6220 pcs Datuen fitxa Y14880R00100D0R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM Erresistentzia 1 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 804-1116-1
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 mOhms ±0.5% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil