Y14870R20000D5R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R20000D5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14870R20000D5R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 0.5% 1W 2512
Fitxak: Y14870R20000D5R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y14870R20000D5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14870R20000D5R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.2 OHM 0.5% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5688 pcs Datuen fitxa Y14870R20000D5R.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Series CSM Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 200 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil