Y14870R10000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R10000F9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14870R10000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
Fitxak: Y14870R10000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y14870R10000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14870R10000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28497 pcs Datuen fitxa Y14870R10000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Series CSM Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tray
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil