Y14812R20000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14812R20000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y14812R20000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y14812R20000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14812R20000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.2 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3689 pcs Datuen fitxa Y14812R20000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.339" L x 0.210" W (34.00mm x 5.33mm)
Series VCS331Z Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil