Y14740R05000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R05000F9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14740R05000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 1% 4W 3637
Fitxak: Y14740R05000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mezua
Y14740R05000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14740R05000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.05 OHM 1% 4W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5474 pcs Datuen fitxa Y14740R05000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 3637 Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637P Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 804-1174
Y14740R05000F9W-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.060" (1.52mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil