Y14740R00300F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R00300F9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14740R00300F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.003 OHM 1% 5W 3637
Fitxak: Y14740R00300F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y14740R00300F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14740R00300F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.003 OHM 1% 5W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12029 pcs Datuen fitxa Y14740R00300F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 3637 Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637P Erresistentzia 3 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.060" (1.52mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil