Y14730R02500E9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R02500E9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14730R02500E9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 0.2% 2W 3637
Fitxak: Y14730R02500E9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
36 pcs
72 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Mezua
Y14730R02500E9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14730R02500E9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.025 OHM 0.2% 2W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7073 pcs Datuen fitxa Y14730R02500E9W.pdf
tolerantzia ±0.2% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637Z Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 804-1180
Y14730R02500E9W-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 25 mOhms ±0.2% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil