Y14730R00400D0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R00400D0W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14730R00400D0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.004 OHM 0.5% 3W 3637
Fitxak: Y14730R00400D0W.pdf
  • Mezua
Y14730R00400D0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14730R00400D0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.004 OHM 0.5% 3W 3637 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14065 pcs Datuen fitxa Y14730R00400D0W.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±5ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 3637 Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Series CSM3637Z Erresistentzia 4 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -65°C ~ 170°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.89mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4 mOhms ±0.5% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil