Y14682R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14682R00000B0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14682R00000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 10W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y14682R00000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y14682R00000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14682R00000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2 OHM 10W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3330 pcs Datuen fitxa Y14682R00000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.276" W (40.00mm x 7.00mm)
Series VFP4Z Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.803" (20.40mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil