Y146717R5000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y146717R5000T0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y146717R5000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 17.5 OHM 10W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y146717R5000T0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
Y146717R5000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y146717R5000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 17.5 OHM 10W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2272 pcs Datuen fitxa Y146717R5000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.339" L x 0.210" W (34.00mm x 5.33mm)
Series VCS332Z Erresistentzia 17.5 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 17.5 Ohms ±0.01% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil