Y145580R6000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y145580R6000B9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/5W 1506
Fitxak: Y145580R6000B9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y145580R6000B9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y145580R6000B9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/5W 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16417 pcs Datuen fitxa Y145580R6000B9W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series VSM Erresistentzia 80.6 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 80.6 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil