Y14555K9700B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14555K9700B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VSM1506 5K9700 TCR2 0.1% B W
Fitxak: Y14555K9700B0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y14555K9700B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14555K9700B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VSM1506 5K9700 TCR2 0.1% B W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5077 pcs Datuen fitxa Y14555K9700B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series VSM Erresistentzia 5.97 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.97 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil