Y14554K70000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14554K70000T0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.7K OHM 0.01% 1/5W 1506
Fitxak: Y14554K70000T0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y14554K70000T0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14554K70000T0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 4.7K OHM 0.01% 1/5W 1506 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13723 pcs Datuen fitxa Y14554K70000T0R.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series VSM Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.025" (0.64mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil