Y14531K47600V0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14531K47600V0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14531K47600V0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.476K OHM 0.6W 0.005% RAD
Fitxak: Y14531K47600V0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y14531K47600V0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14531K47600V0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.476K OHM 0.6W 0.005% RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7694 pcs Datuen fitxa Y14531K47600V0L.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series Z Erresistentzia 1.476 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.476 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil