Y144231K6000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y144231K6000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 31.6K OHM 1/2W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y144231K6000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y144231K6000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y144231K6000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 31.6K OHM 1/2W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7246 pcs Datuen fitxa Y144231K6000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Series RS92N Erresistentzia 31.6 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 31.6 kOhms ±0.01% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil