Y14422K73500B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y14422K73500B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.735K OHM 1/2W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y14422K73500B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y14422K73500B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y14422K73500B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.735K OHM 1/2W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10604 pcs Datuen fitxa Y14422K73500B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Series RS92N Erresistentzia 2.735 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.735 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil