Y11892K10000VR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11892K10000VR23R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.1K OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y11892K10000VR23R.pdf
Stock egoera 979 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 979 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y11892K10000VR23Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11892K10000VR23R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.1K OHM 0.005% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 979 pcs Datuen fitxa Y11892K10000VR23R.pdf
tolerantzia ±0.005% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Z Erresistentzia 2.1 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Strip
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate R (0.01%)
Deskribapen zehatza 2.1 kOhms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil