Y11234R00000Q9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11234R00000Q9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VPR221ST 4R0000 0.02%
Fitxak: Y11234R00000Q9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y11234R00000Q9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11234R00000Q9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VPR221ST 4R0000 0.02% Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2097 pcs Datuen fitxa Y11234R00000Q9L.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-4 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Series VPR221S Erresistentzia 4 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4 Ohms ±0.02% 8W Chip Resistor TO-220-4, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil