Y112213R5000A9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112213R5000A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 13.5OHM 0.05% 8W TO220-2
Fitxak: Y112213R5000A9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y112213R5000A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112213R5000A9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 13.5OHM 0.05% 8W TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6703 pcs Datuen fitxa Y112213R5000A9L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-2 Tamaina / dimentsioa 0.615" L x 0.400" W (15.62mm x 10.16mm)
Series VPR220S Erresistentzia 13.5 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2, SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.158" (4.01mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 13.5 Ohms ±0.05% 8W Chip Resistor TO-220-2, SMD Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil