Y112178R7000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112178R7000B0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112178R7000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 78.7OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Fitxak: Y112178R7000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y112178R7000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112178R7000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 78.7OHM 0.1% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15565 pcs Datuen fitxa Y112178R7000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 78.7 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 78.7 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil