Y112156R2000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112156R2000B9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112156R2000B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 56.2OHM 0.1% 1/4W J LEAD
Fitxak: Y112156R2000B9R.pdf
  • Mezua
Y112156R2000B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112156R2000B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 56.2OHM 0.1% 1/4W J LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15191 pcs Datuen fitxa Y112156R2000B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 56.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil