Y11212K10000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y11212K10000T0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y11212K10000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.1K OHM 1/4W 2512
Fitxak: Y11212K10000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y11212K10000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y11212K10000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 2.1K OHM 1/4W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13885 pcs Datuen fitxa Y11212K10000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 2.1 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.1 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil