Y112125K5000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112125K5000B9R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112125K5000B9R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 25.5K OHM 0.16W 2512
Fitxak: Y112125K5000B9R.pdf
  • Mezua
Y112125K5000B9Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112125K5000B9R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 25.5K OHM 0.16W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14895 pcs Datuen fitxa Y112125K5000B9R.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 25.5 kOhms
Energia (Watts) 0.16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25.5 kOhms ±0.1% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil