Y112115R0000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y112115R0000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena SMR1D 15R000 TCR2 0.1% B B
Fitxak: Y112115R0000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y112115R0000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y112115R0000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena SMR1D 15R000 TCR2 0.1% B B Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4574 pcs Datuen fitxa Y112115R0000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD, Stand Off Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Series SMR1D Erresistentzia 15 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua 2512 J-Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.79mm)
Ezaugarriak Non-Inductive, Pulse Withstanding Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil Konposizio Metal Foil