Y09602R50000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09602R50000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2.5 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y09602R50000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y09602R50000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09602R50000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2.5 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5275 pcs Datuen fitxa Y09602R50000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Series VCS331 Erresistentzia 2.5 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.5 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil